Zlepšení erekce
Mladí muži se mezi 20. a 30. věkem života pokládají za nepřemožitelných, neodolatelných a všechny slasti milostného života si užívají naplno. Určitě nemyslí na to, že jejich elán a schopnosti uspokojit sebe i partnerku nebudou vždy dosahovat maximum.Po třicítce začíná sexuální apetit měnit a mohou začít také poruchy erekce. S přibývajícím věkem muž zjistí, že najednou nemůže kdykoliv a kdekoľvek.Môže proto cítit frustrovaný. My dnes chceme všem pánům, kteří cítí, že jaksi polevuje jejich sexuální výkonnost, nabídnout několik skvělých tipů (inspirovaných Dr. Stevenem Lamm), jak se znovu vrátit do hry. Jak zlepšit erekci? Pojďme na to.
Volně prodejné léky na erekci mohou sice přinést momentální úspěch, ale pokud se chcete těšit z efektivního požitku neustále, musíte dbát na zlepšení několika faktorů ve svém živote.Nech se líbí, tyto body opět rozdmýchat plamen vášně a zlepší sexuální život každého muže.
Udržet si adekvátní váhu není jen o tom, abyste zvýšili svou atraktivnost a sexappeal. Tyto skutečnosti jsou již jen jakousi třešničkou na dortu. Regulováním váhy dokážete předcházet více obtížím.
Možná to vyzní tak trochu jako klišé. Z každé strany slyšíme a čteme, jaký je spánek důležitý. No ruku na srdce … Proč tato varování a dobře míněné rady ignorujete?
Spánek je známý svými cykly, přičemž noční erekce je podvědomá a projevuje se ve fázi snění a během tzv. REM spánku. Začíná většinou 90 až 100 minut po usnutí a délka erekce je asi 20 až 40 minut.
Kvalitní erekci určitě neprospěje, pokud užíváte drogy, kouříte nebo pijete alkoholviac než je nutné. Návykové látky poškozují výstelku cév včetně té v penise.Klinické testy prokázaly, že pozitivně ovlivňuje potenci, ale také pohyblivost a počet spermií. Silné afrodiziakem je také sibiřský ženšen. Toto je pouze slabý odvar z toho, co může příroda nabídnout v souvislosti s erekciou.Áno, je to tak! Zkuste se milovat na lačný žaludek a uvidíte, jak si to užijete. Pokud se totiž nejprve najíte, krev potřebná k dosažení erekce se přesune do žaludku a výsledek nebude tak efektivní.