Jsme přední internetový prodejce generik výlučně farmaceutických gigantů jakými jsou Ajanta Pharma, Cipla, Sunrise. Léky jako jsou kamagra, cenforce,tadarise, fildena, tadalis, erectalis, avanafil, apod. jsou nejdostupnější a nejprodávanější ED produkty prodávané v celé Evropě a USA. Všechny naše produkty jsou 100% originály a pocházejí přímo od farmaceutických společností.

JE LEGÁLNĚ KOUPIT generik PŘES INTERNET?
Naše léky nevyžadují lékařský předpis v mnoha evropských zemích a proto je možné je objednat přímo od nás. Léky zasíláme přímo z Evropské unie a proto Vám nehrozí zabavení zásilky celními úřady. Zásilky posíláme 1.třídou v bezpečnostních obálkách. Zásilky zasíláme do všech států Evropské unie.

KOLIK TRVÁ NEŽ MI PŘIJDE OBJEDNÁVKA?
Objednávka přijde většinou od 24 hodin od objednání do 12.00 hod. Vaše objednávky zasíláme diskrétně zabalené v bezpečnostních
obálkách případně malých kartovových krabicích, které je chrání před poškozením.

JAK ZA OBJEDNÁVKU zaplatit?
Za objednávku se platí při přebírání dobírky poštovní doručovatelka případně na České poště.

LZE TABLETKY rozpůlit A UŽÍT POLOVINU?
Ano, tabletky, které obsahují 100mg sildenafilu nebo tadalafilu je možné rozpůlit a užít jen jednu polovinu, v případě že Vám je
100mg tabletka silná.

KOLIK TABLET DENNĚ ​​MOHU UŽÍT?
Doporučená denní dávka je 1 tableta případně želé, nedoporučujeme překračovat tuto dávku.
Proč jsou naše výrobky tak levné?
Existuje několik důvodů. Neutrácí peníze za marketing, výrobce se nachází ve svobodné ekonomické zóně (offshore) a výrobní náklady jsou výrazně nižší.

Prodáváte originální nebo generické přípravky?
na stránkách našeho eshopu naleznete pouze originální v originálních baleních s příbalovým letákem. Pokud do našeho shopu přidáme generické výrobky budou řádně označeny v názvu produktu.

Jaké léky prodáváte? Najdu k nim přesný popis a příbalový leták?
V našem eshopu prodáváme výhradně originály přípravků od renomovaných výrobců, např. AJANTA PHARMA. Všechny léky jsou originálně zabalené v originálních krabičkách s čárovým kódem a hologramem. Příbalový leták dostanete k přípravku jako součást balení při doručení. Přesný popis přípravku najdete přímo na stránce samotného produktu.

Co je to generický lék?
Generikum je lékový ekvivalent originálního přípravku se stejnými složkami. Složení generika je zcela identické se složením originálního léku.

Proč se název vytištěn na tabletce odlišuje od názvu léku?
Název vytištěn na tabletce označuje léčivou látku přípravku. Generické léky mají stejné složení a stejné vlastnosti
jak patentově chráněné originální přípravky. Liší se pouze v názvu. Výrobci generických léčiv nesmí používat názvy originálním přípravků, což by vedlo k porušení autorských práv.

Proč se tvar pilulky liší od originálního?
Tvary se liší ze stejného důvodu, jak je uvedeno výše. Tvar pilulky je duševním vlastnictvím výrobce a jeho reprodukce bude
považována za porušení autorských práv.

Jaký je rozdíl mezi žvýkacími (soft) a obyčejnými tabletami?
Rozdíl spočívá v rychlosti účinkování (soft tablety působí rychleji než obyčejné). žvýkací tablety se rozpôšťajú pod jazykem, což umožňuje konzumaci alkoholu nebo tučných jídel před pohlavním stykem. Když užíváte obyčejné tablety, v žádném případě byste neměli konzumovat alkohol ani tučná jídla.

Co obsahuje balení?
Balení obsahuje převážně 4 tablety – počet tablet je uveden v názvu produktu nebo na produktové stránce. Tabletky jsou zabalené v blistrech. K přípravkům je zasílán příbalový leták.

Budete nabízet v budoucnu i Další přípravky?
Ano, nabídku našeho e-shopu budeme dále rozšiřovat. Pokud potřebujete přípravek, který nenajdete na našich stránkách, dejte nám prosím vědět a my se pokusíme přidat ho do našeho sortimentu co nejdříve

Jaké jsou zásady ochrany osobních údajů?
Bezpečnost Vašich osobních údajů a ochrana Vašeho soukromí je naší největší prioritou. Podívejte se prosím do sekce Ochrana osobních údajů na stránce Obchodní podmínky.
Náš on-line objednávkový systém používá nejnovější šifrovací technologie, které zajiš nejvyšší stupeň ochrany Vašich údajů a informací. Všechny naše počítačové systémy byly testovány, aby byla zajištěna maximální ochrana.

Jaké jsou storno podmínky?
Můžete zrušit objednávku před jejím odesláním. Pokud je Vaše objednávka odeslána, stornovat ji už nemůžete. Podívejte se prosím na sekci Storno objednávky na stránce Obchodní podmínky.

Máte nějaké věkové omezení?
Ano, neprodáváme zboží osobám mladším 18 let

Jakým způsobem posíláte zboží?
Zboží posíláme výhradně prostřednictvím České nebo Slovenské pošty, 1 třídou na dobírku nebo POSTE RESTANTE.

Co mám dělat, když mi doručí poškozený balík nebo mi balík vůbec nepřišel?
V tomto případě kontaktujte naši technickou podporu. Buď znovu odešleme zásilku s Vaší objednávkou nebo se pokusíme společně problém vyřešit s doručovatelem.